Meryem Can Kimdir?

Günümüzün en çok zaman geçirilen sitelerinden biridir Youtube. Hatta Google’ın ardından en çok zaman geçirilen ikinci site olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Yakın zamanda Google’ın Youtube sitesini satın alması ile güçlerini birleştirmesi ise ortaya daha büyük bir tablo çıkmasına neden oldu. Youtube, siteye içerik yükleyen üyelerini teşvik etmek için onlara para vermeye başladı. Youtuberlık bu şekilde başlayıp büyürken ülkemizin en ünlü Youtuberlarından olan Meryem Can kimdir yazımızda sizi bu konuda bilgilendireceğiz.

Meryem Can ve Hikâyesi?

Meryem Can kimdir diye merak edenler için şu bilgiler öne çıkmaktadır:

  • 9 Mart 1996 doğumludur.
  • Bekardır.
  • Balık burcudur.
  • İstanbul Kartal’da doğmuştur.
  • Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Edebiyat öğrenimi görmektedir.
  • Daha önce Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nde eğitim görmüştür.

Youtube üzerinde ilk dönemlerde makyaj ve günlük hayatta giyim videoları çeken Meryem Can günümüzde challange ve vlog türü videolar çekmektedir. 7 Ağustos 2014 yılında açtığı kanalında 2018 itibariyle 1 milyon 500 bin abonesi bulunmaktadır.

Meryem Can iki kardeşe sahiptir ve bunlardan biri küçük erkek kardeşi diğeri ise ablasıdır. Doğup büyüdüğü yer olan Kartal’da hayatını devam ettirmektedir. Yakın arkadaşlarından biri olan Elif Yalçın da ünlü bir Youtuberdır.

Meryem Can’ın Başarısının Sırrı

Meryem Can’ın Youtube başarısı oldukça görkemlidir. Kanalının yaklaşık 3 yılda 1.500.000 üyeye oluşması eşine zor rastlanan bir durumdur. Üstelik bu durumun pek de yeni sayılamayacak bir yöntem olan makyaj videoları ile sağlandığını düşünmek işleri daha da güçleştirmektedir.

Popülerlik: Fakat Meryem Can’ın sırrı samimiyetinden gelmektedir. Yaptığı videolarda halktan gelmiş biri olarak onların dilinde konuşup davranışlar sergileyen Meryem Can, takipçileri tarafından bu doğal ve samimi tavırları nedeni ile tutulmaktadır. Meryem Can kendini olduğu gibi ortaya koyarak insanların takdirini kazanmış ve onların sesi olduğunu hissettirmiştir. Videolarının altındaki yorumlarda da bu duruma sıklıkla rastlamak mümkündür. Meryem Can’ın tartışmasız konumu bu samimiyet ve sahiciliğe borçludur.

Meryem Can kimdir sorusunun yanıtını ve Meryem Can’ı başarıya götüren nedenleri inceledik.

Written By
More from admin

Duygu Özaslan Kimdir?

Youtube giderek daha fazla alana ulaşarak insanların ilgisini çekmektedir. Günümüzde birçok kişi...
Read More