En İyi Yabancı Youtuberlar

Dünyada ve ülkemizde büyük bir popülerliğe sahip olan video paylaşım sitesi Youtube sunduğu kaliteli hizmeti pratik sunması ile ünlü bir site. Sitede bulunan müzik videoları, eğlence, filmler gibi birçok farklı format ile bugün Youtube dünyanın en sık girilen 2. Sitesi olma ünvanına sahip. Youtube’ın siteye yüklenen özgün içeriğe sahip videolarda para teşviki ile beraber Youtuberlık denen meslek doğdu. Günümüzde ülkemizde de dahil birçok Youtuber genç yaşta milyon dolarlar ile oynayabiliyorlar. En iyi yabancı Youtuberlaryazımızda onları inceledik.

Youtuber Nasıl Olunur?

Youtuber olmak gençler arasında oldukça popüler ve beğenilen bir meslek. Günlük hayatta yapılan eylemleri internete sunup bundan ün ve para kazanma ihtimali herkesi cezbediyor. Bu durum bu kadar basit olmasa da emek ve tecrübe edinme ile ciddi başarılar elde etmek mümkün olabiliyor.

Youtuber olmak kolay bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Google hesabı açtığınızda bu hesap ile Youtube girişlerini de yapabiliyorsunuz. Bundan sonra geriye yapacağınız tek şey ise video çekip bu hesaptan videonuzu Youtube’a yüklemek kalıyor. Böylesi pratik ve masrafsız olması ile Youtuberlık günümüzde sıklıkla tercih edilen bir alan olarak karşımıza çıkıyor.

En İyi Yabancı Youtuberlar Kimlerdir?

Ülkemizde de Youtuberların sayısı bir hayli fazla olmakla birlikte tüm dünyaya hitap eden İngilizce dil faktörünün sağlayan yabancı Youtuberlara kıyasla başarıları daha sönük kalıyor. Bugün en çok abonesi olan kanalı ile Pewdiepie 61 milyon aboneye sahip. Bu sayının birçok ülkenin nüfusundan fazla olduğunu düşündüğümüzde Youtube’un sınırlarını ve kazanılabilecek paraları daha iyi tahmin edebiliyoruz.

Youtube’un en iyisi olan Pewdiepie site kullanımına oyun oynarken kendi videosunu çekmek ile başlıyor. Bu işi ilk yapan insan olarak Pewdiepie, Youtube kullanıcıları tarafından giderek artan bir ilgiye mahzar olup bugünkü tartışmasız birinciliğine ulaşıyor. Pewdiepie uzun süredir bu konuda birinci ve bu konumunu elden bırakacağa benzemiyor. En iyi yabancı Youtuberlarlistesinde şöyle bir sıralama ile karşılaşıyoruz:

En iyi yabancı Youtuberlarlistesinde abone durumuna göre karşılaştığımız liste bu şekilde karşımıza çıkıyor.

Written By
More from admin

Orkun Işıtmak Kimdir?

Günümüzün içinde her zaman bir sebepten dolayı kendine yer bulabilen Youtube en...
Read More