Duygu Özaslan Kimdir?

Youtube giderek daha fazla alana ulaşarak insanların ilgisini çekmektedir. Günümüzde birçok kişi Youtuber olmak istemekte ve içerik oluşturarak kitlelere hitap edip para kazanmak istemektedir. Ülkemizde de bu durum ile uğraşan insanlar var olup milyonlara ulaşabilen sayıları ile Youtuberlar olduğunu gözleyebiliyoruz. Duygu Özaslan da bunlardan biri olup 800.000 üzerindeki abonesi ile makyaj videoları çektiği bir kanala sahiptir. Duygu Özaslan kimdir yazımızda Duygu’yu yakından tanıyoruz.

Duygu Özaslan ve Özgeçmişi

Duygu Özaslan hakkındaki bilgileri şöyle özetleyebiliriz:

  • Duygu Özaslan 1991 doğumludur. Youtube üzerinden yaptığı makyaj videoları ile ünlenmiştir.
  • Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı öğrenimi görmektedir.
  • İlk olarak hobi olarak açtığı Youtube hesabını daha sonraları iş alanı olarak görmeye başladığını ifade etmiştir.
  • Duygu Özaslan yabancı vloggerları izleyerek video çekip paylaşma işinden zevk aldığını ve kendinin de bunu hobi olarak yapmak istediğini, yapmasından sonra ise Türkiye’de bu işi ile ilgilenen pek kimse olmadığı için kolayca öne çıkıp şimdiki konumuna eriştiğini belirtmektedir.

Çeşitli moda dergilerinde staj yapıp çalışmaya da başlayan Duygu Özaslan zamanla yakaladığı başarıyı taçlandırmak için DO adındaki moda firmasını kurmuştur. Aynı zamanda firmada da üretim yapmaktadır. Duygu Özaslan kimdir yazımıza kanal içeriği hakkında bilgiler ile devam ediyoruz.

Kanal İçeriği

Duygu Özaslan kanalında makyaj videoları çekerken bu videolara yorumlarını katarak eğlenceli kılmaktadır. Böylece sıradan gibi görünen bir işi taçlandıran Duygu Özaslan alanında fark yaratan bir Youtuber olarak ön plana çıkmaktadır. Duygu Özaslan’ın abone sayısı büyük bir ivme ile artmaktadır. Kanala yalnızca kadınlar değil, sohbetini sevdikleri için erkekler de eğlence amaçlı videolarını izlemektedirler.

Başarı sırrı: Duygu Özaslan’ın başarasından doğal güzelliğinin de payı vardır. Her ne kadar makyaj videoları çekiyor olsa da doğal yüz güzelliği de kendisine yaptığı her makyajın ortalamadan daha iyi görünmesini sağlamaktadır. Duygu Özaslan alanındaki başarısı ile yeni Youtuberlara örnek olurken bu işe yeni başlayacaklara özgün olmalarını ve kendilerine güvenmelerini önermektedir.

Duygu Özaslan kimdir yazımızda ülkemizin en dikkat çeken Youtuberlarından birini inceledik.

Written By
More from admin

Enes Batur Kimdir?

Youtube günümüzün en revaçta sitelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sunulan birçok video...
Read More