Danla Biliç Kimdir?

DanlaBiliç günümüzün en popüler Youtube kanallarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Hesabında makyaj videoları yaparken sohbet ettiği arkadaşı Sinan ile olan diyaloglarına şahit olduğumuz bir konsept sunan Danla, eğlenmek isteyen birçok Türk Youtube kullanıcısı için içerikler üretiyor. DanlaBiliç kimdir yazımızda ayrıntıları bulabilirsiniz.

DanlaBiliç ve Youtube Videoları

DanlaBiliç ya da gerçek adıyla Neslihan Damla Akdemir 1994 yılında Kütahya’da doğmuştur. Üniversite eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nün 2. Sınıfında devam etmektedir.

DanlaBiliç Youtuberlık yapmaya başlamadan önce Twitterfenomeni olarak internet âleminin dikkatini çekmiştir. Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun cep telefonu numarasını istediği bir Twitter kullanıcısı ile olan konuşmanın görüntülerinin internete düşmesiyle mesajında yazdığı ‘Send me number’ sözünü Türk futbolcularda kullanmıştır. Türk futbolcuların mesajlarına dönüş yapması ile durumu şakaya döken Damla Akdemir bu şekilde ünlü olduktan sonra şansını Youtube’da denemek üzere kanalını açmıştır.

Kanalında makyaj yaptığı videolar çekip bunu takipçileri ile paylaşan Damla Akdemir günümüzde 1 milyonun üzerinde takipçiye ulaşmıştır. Makyaj yaparken girdiği keyifli sohbetler ve doğal tavırları ile dikkat çeken Damla Akdemir bu şekilde popülaritesini artırmıştır.DanlaBiliç kimdiryazımızda başarı sebeplerini inceliyoruz.

DanlaBiliç Nasıl Başarılı Oldu?

DanlaBiliç’in bu başarıya ulaşmasında birçok farklı faktörden bahsedilebileceği gibi samimi oluşu, gençlere hitap eden yapısı, esprili ve sokaktan gelen bir dile sahip olması, güzel görünümünün yanında egosunu kendini sevdiren bir şekilde sunabilmesi gibi özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde DanlaBiliç Türk Youtube kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.

Video başlıkları:Ayrıca videolarında kullandığı esprili ve dikkat çekici başlıklar da bu durumu desteklemiştir:

  • KısaSüredePopüler Olan Kız Makyajı
  • Her Erkeğe Kardeşim Diyip Sonradan Onlarla Sevgili Olan kız Makyajı
  • Yeditepe Üniversitesi %50 Burslu Kız Makyajı
  • Hocam Sadece Rimel Var Diyen Kız Makyajı
  • Diyetteyim Diyip Yemediği Sadece Masa Kalan Kız Makyajı
  • Eyelinerı Vicdanına Kadar Çeken Kız Makyajı

DanlaBiliç kimdiryazımızda Damla Akdemir’i birçok özelliği ile birlikte inceledik.

Written By
More from admin

MuratAbiGF Kimdir?

Youtube günümüzün en vazgeçilmez fenomenlerinden biridir. En çok zaman harcanan ikinci site...
Read More