Barış Özcan Kimdir?

Youtube günümüzün en revaçta internet sitelerinden biridir. Kullanıcılarına sunduğu kendini ifade edebilme ve içerik üretebilme imkanı ile birçok insanın sesinin duyulmasına neden olmuştur. Bugün bir Youtuber olmak için ihtiyacınız olan tek şeyin bir kamera ve bilgisayar olması da bu durumu kolaylaştırmıştır. Barış Özcan kimdir yazımızda Youtube sitesinde 1 milyonun üzerindeki abonesi ve başarılı geçmiş ile dikkat çeken bireyi inceleyeceğiz.

 

Barış Özcan Hakkında Bilgiler

Barış Özcan kimdir sorusu ile akıllara kişinin özgeçmişi gelmektedir:

  • 1974 doğumlu Barış Özcan, M.Ü. Hukuk Fakültesi mezunudur. Evlidir ve bir çocuğu vardır.
  • us medya ajans başkanı olan Barış Özcan BASF, THY, LC Waikiki, NYMAG gibi markalarla çalışmaktadır.
  • Adobe firmasının 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü görevini yapmıştır.
  • Birçok kanalda yayınlanan belgeseller yapıp yönetmiştir.
  • 600’den fazla konuşma yapmıştır.
  • TEDx konuşmacısıdır.

Başarı Sırrı: Barış Özcan eşine nadir rastlanacak insanlardan biridir. Başarılı bir eğitim geçmişine sahip olan Özcan, bu durumu çalıştığı işlerdeki yüksek başarısı ile üst düzey bir kariyer yaşayarak taçlandırmıştır.

Alanının en iyilerinden olan işlerde çalışıp birçok kesim tarafından dikkat çekmiş Özcan’ın Youtube sitesinde aktif olarak video çekmeye başlaması 2015’te olmuştur. Bu durum ile birlikte tecrübesi, bilgisi ve fikirlerinden yararlanmak isteyen Youtube kullanıcıları kanalına akın etmiştir. Başarıyı bu şekilde yakalamış olan Barış Özcan ileride daha da adından söz ettireceğe benziyor.

Barış Özcan kimdir adlı yazımızda Özcan’ı tüm yönleri ile ele aldık.

İnternetten Para Kazanmak Ve Youtuberlık

Youtube günümüzde en çok zaman geçirilen ikinci site olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumun yaşanmasında birçok olayın etkisinin olabildiği gibi Youtuberların ürettiği içeriklerin etkisi büyüktür. Barış Özcan da bu Youtuberlardan biri olup ürettiği bilgilendirici içerikler ile dikkat çeken bir kişidir. Barış Özcan sanat, tasarım ve teknoloji alanlarında videolar çekmektedir. Ayrıca kitap değerlendirmeleri, film değerlendirmeleri gibi videolar da yayınlamaktadır. İnternetin daha çok entelektüel ve bilimsel tarafına uygun içerikler üretmesi ile tanınan Barış Özcan bu alanda ülkemizdeki en başarılı bireylerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Written By
More from admin

İdil Tatari Kimdir?

Günümüzün en çok rağbet gören fenomenlerinden olan Youtuberlık ülkemizde de yoğun bir...
Read More